Oferta

Wychodząc naprzeciw ciągle rosnącym oczekiwaniom naszych klientów, w lipcu 2015 roku zdecydowaliśmy się na uruchomienie lakierni proszkowej spełniającej najnowszej standardy. Jesteśmy pewni, że pozwoli to na jeszcze szybszą realizację wykonywanych usług oraz zapewni jakość produktów na najwyższym poziomie. Malowanie proszkowe elementów za pomocą technologii farb polimerowych jest obecnie jedną z najlepszych na świecie metod zabezpieczania elementów metalowych przed korozją, działaniem czynników atmosferycznych i chemicznych.
Dzięki równomiernemu rozłożeniu farby na powierzchni pod wpływem przyciągania elektrostatycznego i procesowi polimeryzacji w wysokiej temperaturze uzyskane powłoki charakteryzują się wysoką jakością zarówno pod względem technicznym jak i wizualnym. Malujemy materiały o długości do 8 metrów oraz wysokości do 2,2 metra
W przeciwieństwie do tradycyjnego malowania za pomocą farb rozpuszczalnikowych uzyskane w technologii proszkowej powłoki są całkowicie gładkie , bez spękań, zacieków czy pęcherzyków w warstwie lakieru. Uzyskana powierzchnia jest nie tylko idealnie gładka, ale również bardzo trwała, dzięki czemu technologia ta jest idealna do malowania stali oraz aluminium.

Script logo